Radek

Właściciel

Instruktor sportów motorowodnych, Instruktor Żeglarstwa
Ulubione: flyboard, wakeboard, narty wodne, mononarta, skutery wodne, pojazdy side by side, quady, skutery śnieżne.Paulina

Dyrektor Marketingu

Specjalista od sportów wodnych oraz off-road.
Ulubione: flyboard, wakeboard, narty wodne, skutery wodne, pojazdy side by side, narty zimą.Karol

Dyrektor Biura

Specjalista od sportów wodnych oraz off-road.
Ulubione: flyboard, wakeboard, narty wodne, skutery wodne, pojazdy side by side, narty zimą.Łukasz

Event manager

Specjalista od sportów motorowodnych oraz off-road
Ulubione: flyboard, wakeboard, narty wodne, kneeboard, skutery wodne - freestyle, motorówki pojazdy side by side, quady, skutery śnieżne, quady na gąsienicach, paintball.

Filip

Event Manager

Specjalista od sportów wodnych.
Ulubione: flyboard, skutery wodne, motorówki, pojazdy side by side.łukasz

project manager

Specjalista od sportów motorówodnych oraz linówki
Ulubione: linówka, wakeboard, narty wodne, mononarta, skutery wodne, pojazdy side by side, quady, skutery śnieżne, quady na gąsienicach.Hubert

project manager

Specjalista: Linówka, sporty motorowodne
Ulubione: linówka, paintball, skutery wodne, pojazdy side by side, quady.Martyna

Event Manager

Specjalista od sportów wodnych oraz off-road
Ulubione:flyboard, wakeboard, narty wodne, mononarta, skutery wodne, RIB-y, pojazdy side by side, quady, skutery śnieżne.

POTĘGA MARZEŃ

„Potęga marzeń” – to motto kieruje nami od początku istnienia Extreme–Club. To właśnie marzenia inspirują nas do niekonwencjonalnego myślenia i tworzenia niepowtarzalnych programów teambuilding. Wiara w nie pozwala nam wyznaczać nowe standardy programów integracyjnych i pomagają poznawać granice własnych możliwości. Działalność firmy Extreme-Club jest nierozerwalnie związana z budowaniem zespołu, filozofią zwyciężania, pokonywania konkurentów i przeciwności.To nie są puste słowa!

Każdy rok przynosi nam co raz więcej bardzo wymagających Klientów, którzy zaufali naszej firmie. Chcąc odnosić sukcesy w danej dziedzinie, trzeba ją pokochać. To, co robimy, jest dla nas pasją, obsesją i zadaniem na całe życie.

W naszej ofercie m.in.:

  • Treningi teambuilding
  • Imprezy integracyjne
  • Treningi motywacyjne
  • Wyjazdy nagrodowe
  • Dni firmy
  • Rejsy firmowe
  • Prezentacje nowych produktów
  • Nowoczesne formy reklamy

Nasza oferta zawiera szereg propozycji, które mogą Państwo dowolnie wybierać i modyfikować. Szczegółowy scenariusz dopracowujemy według Państwa życzeń. Forma taka ma na celu przygotowanie oferty doskonałej, dostosowanej idealnie do Państwa oczekiwań. Organizowane imprezy zawsze odbywają się w ciekawych miejscach: w naszym specjalnie przygotowanym Extreme Dream Parku lub innych fantastycznych miejscach, które można wybrać z naszej bogatej oferty.

Zapraszamy!Imprezy integracyjne kosztem uzyskania przychodu

Ministerstwo Finansów Departament Podatków Pośrednich w piśmie nr PB3/GN-8213-298/05/1680 zajęło stanowisko, że koszty imprez organizowanych przez firmę dla swoich pracowników można uznać za koszty uzyskania przychodu. Stanowisko Ministerstwa Finansów stanowi istotną zmianę w dotychczasowym podejściu do tego typu kosztów. Koszty imprez takich jak okolicznościowe, integracyjne (w tym spotkania świąteczne), pikniki, sportowe stanowią jedną z poważniejszych przyczyn sporów pomiędzy urzędami skarbowymi, a przedsiębiorcami. Obecne stanowisko Ministerstwa Finansów w sprawie wydatków na imprezy integracyjne ze środków obrotowych mówi, że mogą być one kosztami uzyskania przychodu, gdyż nie zostały wymienione w art. 16 ust. 1 ustawy o CIT, czyli w katalogu wydatków wyłączonych kosztów. Ministerstwo uznało, że koszty imprez integracyjnych wiążą się z prowadzoną przez podatnika działalnością oraz mają na celu poprawę atmosfery pracy i zintegrowanie pracowników z pracodawcą, a przez to zwiększenie efektywności pracy. Nie powinno się natomiast pokrywać kosztów takich imprez z funduszu socjalnego, gdyż powinien być on w całości wykorzystany dla zaspokajania potrzeb socjalnych pracowników. Gdyby tak się jednak stało to zgodnie z art. 16 ust. 1 pkt. 45 ustawy o CIT wydatki te nie mogłyby być zaliczone do kosztów uzyskania przychodów.


referencje

Pragniemy serdecznie podziękować naszym Klientom za uznanie i miłe słowa:

Skan_20140304-(9)Skan_20140304-(8) Skan_20140304-(7) Skan_20140304-(6) Skan_20140304-(5) Skan_20140304-(4) Skan_20140304-(3) Skan_20140304-(2) Skan_20140304-(14) Skan_20140304-(13) Skan_20140304-(12) Skan_20140304-(11) Skan_20140304-(10) Skan_20140304