Scenariusz Agenci - Extreme – Club Gdańsk, eventy , imprezy integracyjne, wyjazdy nagrodowe, pikniki firmowe, pikniki rodzinne, kawalerskie, panieńskie

Brytyjski wywiad prowadzi w Polsce zakrojoną na szeroką skalę tajną akcję. Powodzenie misji zależy od ścisłej współpracy wywiadu obydwu krajów. Przysłany przez MI-6 najlepszy agent przygotował szkolenie, które wyłoni grupę szpiegów współpracujących przy akcji. Zgodnie z dyrektywami szefowej MI-6, do dyspozycji szkoleniowców będzie sprzęt najwyższej klasy, którego umiejętne wykorzystanie pozwoli zdobyć bezcenne informacje od przeciwnika. Wszystko zależy od doskonałej współpracy, zaangażowania i skupienia- czasu jest mało, a stawka wysoka!
Powieści i filmy szpiegowskie od lat pobudzają wyobraźnię ludzi na całym świecie. Połączenie akcji, osiągnięć techniki i luksusu, to tęsknota wielu mężczyzn i pragnienie kobiet. Przygotowaliśmy dla Państwa niezwykły scenariusz, który łączy doskonałą zabawę, ekstremalne zadania i konieczność analitycznego, logicznego myślenia. Uczestnicy muszą wykazać się doskonałym zorganizowaniem i współpracą, gdyż każda sekunda w walce o zwycięstwo jest bezcenna. Wszystko toczy się tempem kina akcji, a pole manewru to nie tylko lasy i jeziora, ale także centrum miasta, gdzie uczestnicy muszą rozpoznać teren, skontaktować się z łącznikami i przemycić cenne informacje.
Zawód szpiega jednak nie tylko akcja i adrenalina w typowym tych słów rozumieniu, ale także nieodłączny luksus i wywiad prowadzony z kieliszkiem schłodzonego Martini. Dlatego dzień agenta kończy się na wystawnym przyjęciu, eleganckim bankiecie, który pozwoli odpocząć od całodziennych zmagań i zrelaksować się degustując drinka i smak zwycięstwa!